ده نفر از دانش آموزان دوره اول متوسطه شهرستان خواف به مرحله استانی المپیادهای علمی راه یافتند.

به گزارش خواف نیوز به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش خواف، احمد قادری مدیر آموزش وپرورش خواف با بیان اینکه در سال تحصیلی جاری سیاست حضور فعال و موفق دانش آموزان در عرصه های علمی و آموزشی استان از اولویت های حوزه معاونت آموزشی قرار گرفت و با برنامه ریزی های انجام شده و اهتمام دبیران موجب گردید که تعدادی از دانش آموزان شهرستان به مرحله استانی المپیادهای علمی راه یابند.

قادری افزود: دانش آموزان زهرا زنگنه،نرگس مهدوی فر  و ثمین عبدی در(  ادبیات)، صبا مسبوق، سارا یوسفی و سینا زنگنه در ( ریاضی)، نرگس مهرعلی،سعیده جنگی، آرمین سلیمانی و محمدامین شاهقاسی در ( علوم تجربی) از دبیرستان های امام حسن عسکری(ع)، مهرورزان، ولایت فقیه و شهید خدادادی راهی مرحله استانی المپیاد شدند.

مدیر آموزش و پرورش خواف تصریح کرد: علی رغم افزایش آمار کلاس و کاهش سهمیه کلاس های شهرستان، با همت دبیران،مدیران و حوزه آموزش متوسطه، این مدیریت توانست همچون سال های گذشته موفقیت های خود را تکرار نماید.

احمد قادری در پایان ضمن تبریک به این دانش آموزان، خانواده و دبیران آن ها ابراز امیدواری نمود که این موفقیت ها همچنان ادامه داشته و دانش آموزان خوافی همچون گذشته بتوانند سیرصعودی خود را ادامه دهند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری خواف نیوز – اخبار شهرستان خواف | سیاسی، فرهنگی،هنری، اجتماعی، ورزشی