به گزارش خواف نیوز به نقل روابط عمومی فرمانداری خواف؛  باحضور عبدالرضا سپهری سرپرست فرمانداری شهرستان و جمعی از اعضای عضو ، جلسه کمیسیون کارو کارگری شهرستان  با محوریت پرداخت به موقع معوقات کارگران در پایان سال در محل فرمانداری برگزار شد.
عبدارضا سپهری در این جلسه با تاکید بر اولویت تصمیم گیری جهت پرداخت به موقع معوقات و حقوق، سنوات، پاداش، عیدی و بیمه کارگران شاغل در واحد های صنعتی در پایان امسال گفت: دستگاههای ذیربط منجمله اداره تعاون، کار و رفاه، سازمان تامین اجتماعی ، سازمان صنعت و معدن و تجارت باید با بازرسی های به موقع ، نظارت خود را  نسبت به عملکرد واحدهای صنعتی در سطح شهرستان بیشتر نمایند.
سرپرست فرمانداری خواف صیانت از جامعه کارگری را وظایف یکایک مسئولین و دستگاههای متولی این امر دانست و افزود: کمترین خواسته کارگران شاغل در واحدهای صنعتی پرداخت به موقع حقوق و مزایا و بیمه های کارگری است ،  که باید توجه ویژه ای به آن شود تا خانواده های این کارگران  در این ایام در آرامش باشند و دغدغه ای نداشته باشند و نارضایتی های اجتماعی به وجود نیاید .
گفتنی است دراین جلسه مشکلات حقوقی و بیمه ای کارگران شاغل در شرکت ها  و کارخانجات معدنی و صنعتی مورد بررسی قرار گرفت و تصمیمات مناسبی اتخاذ گردید.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری خواف نیوز – اخبار شهرستان خواف | سیاسی، فرهنگی،هنری، اجتماعی، ورزشی