کد خبر : 4549
تاریخ انتشار : شنبه 16 شهریور 1398 - 20:32

سرانه کلاس در خواف 3 و 8 دهم متر مربع است

سرانه کلاس در خواف 3 و 8 دهم متر مربع است

خدادی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل نوسازی بیان کرد: هرگاه صنعت به کمک فرهنگ می‌آید خیر و برکت در پی دارد؛ از 293 طرح مدرسه در حال ساخت در خراسان‌رضوی، 15 طرح با 68 کلاس متعلق به خواف است که تعدادی از این مدارس توسط شرکت‌های صنعتی و معدنی ساخته و تجهیز می‌شود.خدادی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل نوسازی بیان کرد: هرگاه صنعت به کمک فرهنگ می‌آید خیر و برکت در پی دارد؛ از 293 طرح مدرسه در حال ساخت در خراسان‌رضوی، 15 طرح با 68 کلاس متعلق به خواف است که تعدادی از این مدارس توسط شرکت‌های صنعتی و معدنی ساخته و تجهیز می‌شود.

وی ادامه داد: سرانه کلاس یا سهم هر دانش‌آموز از فضای آموزشی در خواف 3 و 8 دهم متر مربع است که این رقم در میانگین استانی 4 و 2 دهم متر مربع و در سطح کشور 5 و 2 دهم متر مربع و استاندارد آن 8 متر مربع است یعنی فاصله میانگین خواف با استان 4 دهم و کشور 5 و 2 دهم و تا استاندارد 4 و 2 دهم متر مربع است.

خدادادی اعلام کرد: تراکم دانش‌آموزی در هر کلاس خواف 20 و 7 دهم نفر، میانگین استان خراسان‌رضوی 24 نفر و میانگین استاندارد 16 نفر دانش‌آموز است.

معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان‌رضوی اظهار کرد: شهرستان خواف از لحاظ تراکم دانش‌آموزی نسبتا خوب است اما پراکندگی دانش‌آموزی دارد.

مدارس شهرستان خواف با حضور بالغ  بر 30 هزار دانش‌آموز در مهرماه بازگشایی خواهند شد.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 10 در انتظار بررسی : 10 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.