به مناسبت گرامیداشت روز پاسدار دیدار صمیمی مدیر و جمعی از پرسنل اداری آموز‌ش و پرورش خواف با فرمانده سپاه پاسداران شهرستان جهت عرض تبریک روز پاسدار انجام شد.

به گزارش خواف نیوز به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش خواف،احمد قادری مدیرآموزش و پرورش خواف در این دیدار خاطر نشان کرد: امنیت کشور مرهون تلاش نیروهایی است که با تلاش و علاقه از میهن دفاع می کنند و امنیت جامعه مدیون پاسداران غیور کشور است.

قادری ادامه داد: سپاه با این پشتوانه ی عظیم الهی و مکتبی، به اضافه ی نیروی انسانی مخلص، فداکار، آگاه، معتقد و متعهد به مبانی اسلامی، مکتب و ولایت با بهره گیری از سال ها تجربه، تخصص و بینش فنی، امروز به صورت مجموعه ای است که انقلاب و نظام اسلامی را مانند دژی نفوذ ناپذیر در بر گرفته و از هر خطر و توطئه ای مصونیت می بخشد.

سرهنگ نطاق فرمانده سپاه پاسداران شهرستان خواف ضمن تبریک اعیاد ماه شعبان و ضمن تشکر از ریاست اداره و همراهان، رشد، پیشرفت  و توسعه جامعه را نتیجه بستر اولیه آموزش و پرورش دانست  و تربیت نسل رشید و قابل را از ثمرات آموزش و پرورش غنی برشمرد.

وی در ادامه گفت: آموزش و پرورش از تمام ظرفیت مجاهدانه خود استفاده می کند و وقت خود را صرف تربیت نسل می کند واهمیت به آموزش و پرورش باعث تحقق به اهداف اسلامی می شود.

قابل ذکر است در این مراسم تعدادی از دانش آموزان شهرستان خواف با سردادن شعارهایی چون “من یک سپاهی هستم ” اقدام غیر قانونی و نابخردانه نظام حاکمه امریکا را در قراردادن نام سپاه در فهرست سازمان های تروریستی محکوم نمودند.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

پایگاه خبری خواف نیوز – اخبار شهرستان خواف | سیاسی، فرهنگی،هنری، اجتماعی، ورزشی